DOM
na
SPRZEDAŻ
79 000 PLN
1 580 PLN/m2
KOZIŃCE
Opis
Dom Podlasie zaprasza Państwa do zapoznania się z bardzo ciekawą ofertą domu wolno stojącego z dyla drewnianego znajdującego się w Kozińcach . Dom położony w malowniczej okolicy , otulinie Puszczy Knyszyńskiej gdzie z tyłu posesji rozciąga się widok na okoliczne pola i puszczę . Sama miejscowość oferuje mieszkańcom nad wyraz bogatą infrastrukturę. W miejscowości znajduje się : szkoła , boisko sportowe, plac zabaw, sklep spożywczy, punkt apteczny i przychodnię lekarską.
Dom pochodzi z lat 60 tych, jest przeznaczony do remontu. Na jego powierzchnię składają się kuchnia z tradycyjnym piecem kaflowym, dwa przechodnie pokoje , sień oraz pomieszczenie gospodarcze, które może posłużyć za łazienkę. Dom jest częściowo podpiwniczony.
Powierzchnia całkowita : 60 m2.
Na terenie posesji znajdują się również budynki gospodarcze : murowana letnia kuchnia z podpiwniczeniem o głębokości 2 m oraz dwa budynki drewniane - do częściowej bądź całkowitej rozbiórki ,drewno z budynków do dalszego wykorzystania.

Powierzchnia działki to 1470 m2 do której dostaniemy się drogą asfaltową ale również drogą szutrową gminną z tyłu posesji.

MEDIA : Prąd , woda z sieci gminnej .

Dom może być przeznaczony do użytkowania letniskowego jak i zamieszkania stałego. Pomóc w remoncie może aktualny projekt przebudowy sporządzony przez architekta zgodny z warunkami zabudowy i dołączony do niniejszej oferty.
Atuty :

- bardzo dogodna lokalizacja w pobliżu Białegostoku
- bogata infrastruktura ( dojazd asfaltowy , sklep spożywczy, punkt apteczny, przychodnia lekarska, szkoła podstawowa, boisko sportowe, plac zabaw )
- atrakcyjne położenie w pobliżu zieleni pól i lasów.
- spokojna okolica

Oferta wyłącznie u NAS !!! Dysponujemy kluczami , możliwość umówienia się w dogodnym terminie .


ZDECYDOWANIE POLECAMY I ZAPRASZAMY DO KONTAKTU
Szczegóły oferty

Cena79 000 PLN

Cena za m21 580 PLN

Powierzchnia50 m2

Powierzchnia użytkowa50 m2

Powierzchnia działki1 470 m2

Powierzchnia działki - jednostkam2

Liczba pokoi2

Liczba pięter1