Nowy Ostrów
59 000 PLN / 14,05 PLN/m2
4200 m2
 
 
 
Numer oferty:42/5700/OGS
Cena:59 000 PLN
Cena za m2:14,05 PLN
Powierzchnia działki:4 200 m2
Powierzchnia działki - jednostka:m2
Kształt działki:Prostokąt
Numer oferty:42/5700/OGS
 
 
 
 
 
 

OPIS

Zapraszamy do zapoznania się z bardzo interesującą ofertą sprzedaży działki w miejscowości Nowy Ostrów w gminie Szudziałowo w powiecie Sokólskim o powerzchni 4200 m2.

Działka położona w miejscowości Nowy Ostrów w otulinie Puszczy Knyszyńskiej z utwardzonym, żwirowym dojazdem. Miejscowość jest typową oazą wypoczynku i rekreacji, co zresztą widać po odrestaurowywanych siedliskach we wsi. W tylnej części działki dominuje teren porośnięty drzewami zaś jej granicę tworzy klimatyczny strumyk pośród drzew. Warto zaznaczyć że wg klasyfikacji użytków gruntowych działka w całości ma charakter rolny.

Wstępna analiza w urzędzie gminy wskazuje na możliwość zabudowy na tej działce.

Miejscowość Nowy Ostrów położona jest w sercu podlaskiej wsi charakteryzującej się mieszanką kultur i barw . Na pobliskich terenach jest pełno zwierzyny typowej dla okolic Podlasia w tym m.in. często widuje się stada żubrów. Klimat jest wprost wymarzony dla amatorów rekreacji , wycieczek rowerowych , grzybiarzy a zimą nart biegowych.


ODLEGŁOŚCI :

Krynki - 11 km
Białystok - 42 km
Warszawa - 240 km

Idealne miejsce dla osób pragnących uciec od zgiełku miasta, ceniących sobie wypoczynek na łonie natury.Gorąco polecamy osobom pragnącym, poszukującym klimatu w malowniczym, cichym i spokojnym miejscu.

ZDECYDOWANIE POLECAMY!!!
 
Nowy Ostrów / 4200 m2
59 000 PLN / 14,05 PLN/m2
Droga dojazdowa:Żwirowa
 
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:

spółdzielcze - własnościowe z KW
spółdzielcze - własnościowe
hipoteczne lub dom lub działka
   
Cena nieruchomości
Podatek od czynności cywilnoprawnych
Taksa notarialna (opłata notarialna)
VAT od taksy notarialnej (opłaty notarialnej)
Opłata za wniosek ( + VAT)
Prowizja agencji nieruchomości %
VAT od prowizji agencji nieruchomości
Opłata sądowa

Suma opłat dodatkowych

RAZEM
 

 

KONTAKT DO BIURA:

Dom Podlasie

biuro@dom-podlasie.pl

tel.: 731778379

 
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Dom Podlasie dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.
* Pola wymagane
 

Administratorem danych osobowych jest Dom Podlasie z siedzibą przy Al. 1000 – lecia Państwa Polskiego 4 lok. 402, 15-111 Białystok (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@dom-podlasie.pl… czytaj więcej