Siemianówka
67 000 PLN / 0 PLN/m2
867 m2
 
 
 
Numer oferty:41/5700/OGS
Cena:67 000 PLN
Powierzchnia działki:867 m2
Powierzchnia działki - jednostka:m2
Prąd:W drodze
Ujęcie wody:Miejska w drodze
Numer oferty:41/5700/OGS
 
 
 
 
 
 

OPIS

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z bardzo interesującą ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w niezwykle klimatycznym otoczeniu przyrody w miejscowości Siemieniakowszczyzna tuż obok Siemianówki.

Miejscowość graniczy od południa poprzez okoliczne łąki z borami Puszczy Białowieskiej która ciągnie się od samej Siemieniakowszczyzny aż do Białowieży co pozwala na dogodną obserwację zwierzyny leśnej w tym również stad żubrów. Od północnego zachodu zaś połączona jest lasem łączącym miejscowość z zalewem a także miejscowością Siemianówka. Okoliczne lasy sprzyjają w sezonie letnim spacerom choćby do wieży widkokowej Maruszka czy zbieraniu owoców leśnych zaś jesienią grzybobraniu.
Sama okolica oferuje możliwości aktywnej rekreacji zarówno pieszej jak i rowerowej a sąsiedztwo zalewu Siemianówka sprzyja aktywności zapalonym wędkarzom i plażowiczom.

DZIAŁKA : budowlana położona na terenie z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną co jest wielkim atutem tej oferty.
MEDIA : prąd oraz wodociąg przy działce.
POW : 867 m2

WYŁĄCZNIE W NASZYM BIURZE

ZDECYDOWANIE POLECAMY OSOBOM PRAGNĄCYM CIESZYĆ SIĘ WYPOCZYNKIEM W SERCU PODLASKIEJ PRZYRODYTreść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego, a ma jedynie charakter informacyjny. Wszelkie informacje, zawarte w ogłoszeniu są przekazywane przez właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom. Zalecamy ich osobistą weryfikację.
 
Siemianówka / 867 m2
67 000 PLN / 0 PLN/m2
Plan miejscowy:Plan zagospodarowania przestrzennego
Przeznaczenie działki w planie lub studium:Budownictwo jednorodzinne indywidualne
Droga dojazdowa:Asfaltowa
 
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:

spółdzielcze - własnościowe z KW
spółdzielcze - własnościowe
hipoteczne lub dom lub działka
   
Cena nieruchomości
Podatek od czynności cywilnoprawnych
Taksa notarialna (opłata notarialna)
VAT od taksy notarialnej (opłaty notarialnej)
Opłata za wniosek ( + VAT)
Prowizja agencji nieruchomości %
VAT od prowizji agencji nieruchomości
Opłata sądowa

Suma opłat dodatkowych

RAZEM
 

 

KONTAKT DO BIURA:

Dom Podlasie

biuro@dom-podlasie.pl

tel.: 731778379

 
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Dom Podlasie dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.
* Pola wymagane
 

Administratorem danych osobowych jest Dom Podlasie z siedzibą przy Al. 1000 – lecia Państwa Polskiego 4 lok. 402, 15-111 Białystok (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@dom-podlasie.pl… czytaj więcej