Dąbrowa Białostocka

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
139 000 PLN
Powierzchnia
80,20 m2
Cena
139 000 PLN
Cena za m2
1 733,17 PLN
Powierzchnia
80,20 m2
Liczba pięter
3
Przeznaczenie (lokal)
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Biurowe
Rynek
Wtórny
Numer oferty
1/5700/OLS

Udostępnij

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z bardzo ciekawą ofertą sprzedaży 3-poziomowego lokalu biurowo-usługowego przy ul. 3 Maja w Dąbrowie Białostockiej. Budynek znajduje się w ciągu handlowym zlokalizowanym w centrum miasteczka.

BUDYNEK: Powierzchnia całkowita wszystkich poziomów wynosi 80,2 m2 . Przed budynkiem znajduje się parking samochodowy. Możliwy jest również dojazd z tyłu posesji. Na poziomy w budynku składają się : wysoka piwnica , Parter , i 1 piętro. Wspólną powierzchnię stanowi klatka schodowa z dostępem do wszystkich poziomów w budynku. Wejście od tyłu posesji.
Media : Prąd , woda z wodociągu, kanalizacja, C.O. z piecem elektrycznym istnieje możliwość przerobienia na ogrzewanie gazowe.

WYSOKA PIWNICA : Wejście od klatki schodowej , istnieje również możliwość wykonania wejścia dla klientów od strony parkingu. Takie zastosowanie jest widoczne w sąsiednich lokalach. Na powierzchnię składa się lokal o pow ok 18 m2 oraz łazienka z umywalką, wc i prysznicem

PARTER : Wejście od klatki schodowej oraz od strony balkonu z parkingu. Powierzchnia lokalu ok. 20 m2 dodatkowo jest do dyspozycji pomieszczenie kuchenne z umywalką i kuchenką.

1 PIĘTRO : Dostęp od klatki schodowej . Istnieje również możliwość wykonania wejścia od strony parkingu poprzez zamontowanie schodów wejściowych tak jak w sąsiednich lokalach. Powierzchnia lokalu to ok. 20 m2 . Składa się na nią sam lokal oraz wnęka z kominkiem na drewno , w której możliwe jest zamontowanie np. małej łazienki.

W budynku częściowo ogrzewanie podłogowe.

Budynek stanowi swego rodzaju szeregówkę i ma duży potencjał użytkowy. Jego powierzchnię można wykorzystywać w dowolnych konfiguracjach czy to na biuro , magazynowanie czy nawet zamieszkanie.

ŚWIETNA PROPOZYCJA DLA TYCH KTÓRZY CHCĄ ZAINWESTOWAĆ WE WŁASNY KOMPLEKS LOKALOWY POD WŁASNE CELE BĄDŹ POD WYNAJEM.

ZDECYDOWANIE POLECAMY !!!

  • Witryna: Tak
  • Piwnica: Tak

Dom Podlasie

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Dom Podlasie dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Dom Podlasie z siedzibą przy Al. 1000 – lecia Państwa Polskiego 4 lok. 434, 15-111 Białystok (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@dom-podlasie.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu