Halickie
420 000 PLN / 171,43 PLN/m2
2450 m2
 
 
 
Numer oferty:44/5700/OGS
Cena:420 000 PLN
Cena za m2:171,43 PLN
Powierzchnia działki:2 450 m2
Powierzchnia działki - jednostka:m2
Ukształtowanie działki:Płaska
Przeznaczenie działki:Budowlana
Prąd:Tak
Numer oferty:44/5700/OGS
 
 
 
 
 
 

OPIS

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o pow. 2450 m2 z kompleksu działek przeznaczonych pod budownictwo jednorodzinne wolnostojące na przedłużeniu ul. Liniowej w obrębie geod. Halickie. Działki znajdują się ok 400 m. od granic Białegostoku w cichym i spokojnym miejscu a zarazem w bardzo bliskiej odległości od miasta.

Dużym atutem tego terenu jest jego położenie z DALA od jakichkolwiek niedogodności związanych z obwodnicami, drogami o dużym natężeniu ruchu, czy liniami wysokiego napięcia , jak i bardzo przystępna cena zważywszy na lokalizację.  Położone na płaskim i suchym terenie.

Drogę dojazdową do nieruchomości stanowi wydzielona droga wewnętrzna o szerokości 8 m .

Z racji swojej powierzchni obniżona została cena za m2 co jest niewątpliwie atutem. Istnieje również możliwość podziału niniejszej działki na dwie mniejsze co stwarza nabywcy nowe możliwości , także inwestycyjne.


Na niektórych sąsiednich działkach realizowane są już prace projektowe pod budowę domów jednorodzinnych.Media : PRĄD w trakcie realizacji , WODOCIĄG , KANALIZACJA , GAZ znajdują się ok 400 m. przy granicy Białegostoku i jest również planowany w najbliższej przyszłości do przyłączenia. 

Planowana również modernizacja ul. Liniowej od str. Białegostoku do Halickich.
Oferujemy również bezpłatną pomoc w uzyskaniu jak najdogodniejszego kredytu na zakup nieruchomości .

OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego, a ma jedynie charakter informacyjny. Wszelkie informacje, zawarte w ogłoszeniu są przekazywane przez właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom. Zalecamy ich osobistą weryfikację.
 
Halickie / 2450 m2
420 000 PLN / 171,43 PLN/m2
Wydane warunki zabudowy:Tak
Możliwość podziału:Tak
 
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:

spółdzielcze - własnościowe z KW
spółdzielcze - własnościowe
hipoteczne lub dom lub działka
   
Cena nieruchomości
Podatek od czynności cywilnoprawnych
Taksa notarialna (opłata notarialna)
VAT od taksy notarialnej (opłaty notarialnej)
Opłata za wniosek ( + VAT)
Prowizja agencji nieruchomości %
VAT od prowizji agencji nieruchomości
Opłata sądowa

Suma opłat dodatkowych

RAZEM
 

 

KONTAKT DO BIURA:

Dom Podlasie

biuro@dom-podlasie.pl

tel.: 731778379

 
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Dom Podlasie dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.
* Pola wymagane
 

Administratorem danych osobowych jest Dom Podlasie z siedzibą przy Al. 1000 – lecia Państwa Polskiego 4 lok. 402, 15-111 Białystok (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@dom-podlasie.pl… czytaj więcej